چارتر چیست؟

چارتر چیست؟

تور کیش -تور قشم - تور شیراز، چابهار، شمال و غیره را با چارتر سفر کنید. ارزان و راحت

بلیط چارتر

چارتر در لغت به معنای اجاره است. چارتر را بیشتر افراد برای بلیط هواپیما شنیده اند اما اینگونه نیست. بلیط چارتر برای هتل، وسایل حمل و نقل همانند کشتی و قطار نیز کاربرد دارد. تعداد زیادی از شرکت های بزرگ که مدیران و کارکنان آن در مسیر های پروازی در روز های مشخصی از هفته پرواز می کنند، از ایرلاین هایی که مورد نظر آن ها است تعدادی صندلی هواپیما اجاره می کنند.

هزینه بلیط های چارتر در بازار امروز بسیار متفاوت و گوناگون است. با کمی جستجو می توانید بلیطی متناسب با بودجه خود تهیه نمایید تا پرواز مورد نظر خود را ارزان تر خریداری کنید.

 

پرواز چارتر

منظور از پرواز چارتر این است که برخی از ایرلاین ها تعدادی یا تقریبا همه صندلی های هواپیما خود را اجاره می دهند . این نوع پرواز ها بیشتر برای مسیر هایی است که نسبت به سایر شهر ها سفر بیشتری به این مقاصد انجام می شود. پرواز های چارتر معمولا به صورت کلی برای تور ها و برای مسافران به صورت تک نفره استفاده می شود. اگر شما هم به دنبال پرواز های چارتری هستید با دقت بسیار بالا باید این بلیط ها را تهیه نمایید، زیرا اکثر شرکت ها خود را تامین کننده اصلی پرواز چارتری در کشور عزیزمان ایران می دانند.

 

بلیط هواپیما چارتر

بلیط هواپیمایی چارتر کمیاب است و این یکی از معایب این نوع بلیط به شمار می آید. بلیط های چارتر بیشتر برای مسیرهای پرترافیک همانند تهران_مشهد، تهران_شیراز و ... برای فروش قرار می گیرد و اکثر شرکت ها هواپیمایی برای این مسیر های پروازی بلیط چارتر برای مسافران این مسیر، برای فروش قرار می دهند. تا مسافرانی که تقریبا در هر هفته این مسیر را رفت و آمد می کنند ارزان تر بتوانند بلیط هواپیما را تهیه نمایند.

چارتر چیست؟ 

خرید بلیط هواپیما چارتر

برای تهیه بلیط چارتر هواپیما روش های متفاوتی وجود دارد:

اولین روش این است که می توانید حضوری به مراکز فروش بلیط هواپیما مراجعه نمایید و بلیط چارتری را تهیه نمایید. اما یکی از معایب این روش این است که برای رفتن به آژانس های هواپیمایی باید زمانی زیادی را در ترافیک باشید و به آنجا بروید و همچنین ممکن است آژانس هواپیمایی شلوغ باشد و شما مدت زمان زیادی را باید برای تهیه بلیط صرف نمایید. دومین روش برای تهیه بلیط چارتر خرید از وب سایت های آنلاین معتبر است که با استفاده از این روش می توانید در وقت خود صرفه جویی نمایید و در کثری از ثانیه بلیط خود را تهیه نمایید.

ما به شما عزیزان وب سایت کوچی نو را معرفی می کنیم تا با خیالی آسوده بلیط چارتر خود را تهیه نمایید. وب سایت کوچی نو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. برای تماس با وب سایت کوچی نو می توانید شماره شماره گیری نمایید تا پاسخ هر سوالی را که دارید، از پرسنل این وب سایت دریافت نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما چارتر

قیمت بلیط چارتر هواپیما نسبت به قیمت یک پرواز سیستمی  ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. به عنوان مثال اگر بخواهید برای مسیر پروازی تهران شیراز بلیطی با هزینه 300 هزار تومان تهیه کنید، در همین مسیر پروازی بلیط چارتر حدودا 150 هزار تومان خواهد بود. درواقع به این نکته نیز توجه نمایید که هیچ گونه تفاوتی در ارائه خدمات این دو نوع بلیط وجود ندارد تنها تفاوت آن ها چارتر بودن پرواز است.

چارتر لحظه آخری 

 بلیط چارتر و سیستمی چه تفاوتی دارند؟

بلیط سیستمی: این نوع بلیط هواپیمایی یک حداقل و حداکثر هزینه از قبل تعیین شده ای را دارد. بدان معنا که آژانس های هواپیمایی براساس کلاس پرواز و خدمات ارائه شده می توانند تا 30 درصد بیشتر از نرخ مصوب تعیین شده بلیط را بفروشند که بیشتر از این مقدار جریمه به همراه دارد. همچنین پرواز های سیستمی دارای برنامه از قبل تعیین شده ای هستند و در پرواز های خطوط هوایی مهم ایران همانند ایران ایر و ماهان به صورت یک برنامه بفروش می رسند.

بلیط چارتر: هزینه بلیط چارتر را آژانس ها مسافرتی مشخص می کنند و وابسته به شرایط متفاوت است. در تعطیلات ممکن است قیمت بلیط چارتر پایین تر از روز های عادی باشد تا مسافران بیشتری از این طریق بتوانند راحت تر سفر نمایند.

 بلیط لحظه آخری

بلیط چارتر همان بلیط لحظه آخری است؟

برای برخی از افراد سوال پی می آید که آیا بلیط چارتر همان بلیط لحظه آخری است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم بلیط لحظه آخری بلیطی است که یک شرکت هواپیمایی برای آن که تمامی صندلی های پرواز خود را کامل نماید بلیط هواپیما را با قیمتی پایین تر از قیمت معمولی به فروش می رساند. در این صورت تمامی افراد می توانند با هر بودجه ای بلیط هواپیمایی مسیر مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 جالب است بدانید بلیط لحظه آخری با بلیط های عادی در ارائه خدمات و نوع و کیفیت صندلی پرواز هیچ تفاوتی ندارند. تنها برای آنکه تمامی صندلی های هواپیما تکمیل شوند بلیط های معمولی را ارزان تر به فروش می رسانند. فقط این دو نوع بلیط یک تفاوت با یکدیگر دارند آن هم این است که برای تهیه بلیط لحظه آخری تا 48 ساعت قبل از پرواز می توانید آن را تهیه نمایید اما بلیط چارتر اینگونه نیست.

 تور کیش-چارتر

بهترین سایت خرید بلیط چارتر هواپیما به صورت آنلاین

برای تهیه بلیط چارتر هواپیما به صورت آنلاین از وب سایت های معتبر بلیط خود را تهیه نمایید. وب سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. وب سایت کوچی با کادری مجرب و حرفه ای یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین وب سایت های فروش بلیط چارتر به شمار می آید. برای خرید بلیط هواپیما چارتر می توانید به سایت کوچی نو مراجعه نمایید و مسیر پروازی خود را جستجو کنید و مشاهده نمایید که کدام ایرلاین دارای بلیط چارتر است و با خیالی آسوده اقدام به خرید بلیط نمایید. همچنین می توانید با کوچی نو تماس برقرار نمایید تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز و راهنمایی های لازم را برای خرید بلیط دریافت نمایید. برای تماس با کوچی نو می توانید با شماره 02144746948 تماس حاصل نمایید و یا با پست الکترونیکی kochinowco@gmail.com  با کوچی نو در تماس باشید.