معرفی هتل های قشم

معرفی هتل های قشم

هتل های جزیره زیبای قشم یکی از دیدنی های قشم می باشد. در این مطلب هتل های قشم را به تفکیک تعداد ستاره هایش بررسی می کنیم.

معرفی هتل های قشم

هتل های قشم، از جمله مواردی هستند که حتما قبل از سفر به این جزیره زیبا باید آن را رزرو نمایید. در واقع مشخص نمایید که می خواهید در کدام هتل در این جزیره زیبا اقامت داشته باشید. در ادامه می خواهیم تعدادی از هتل های قشم را برای شما عزیزان معرفی نماییم.

هتل های پنج ستاره قشم

هتل سورینت قشم

 • هتل سورینت

هتل سورینت قشم در حال حاضر تنها هتل پنج ستاره قشم است. هتل سورینت دارای امکاناتی همچون  استخر و سونا، سالن های همایش، سالن های ورزشی و ... است. این هتل زیبا مکانی فوق العاده برای اقامت در جزیره قشم است. طراحی این هتل با استفاده از اشکال هندسی مفهومی و ساده براساس معماری روز طراحی و ساخته شده است. اگر به دنبال هتلی زیبا و با امکاناتی ویژه هستید، هتل سورینت بهترین گزینه برای شما عزیزان است تا بتوانید با اقامت در این هتل ازمناظر زیبا آن استفاده نمایید.

هتل زیگورات قشم

 • هتل زیگورات قشم

هتل زیگورات قشم در حال ساخت می باشد. این هتل زیبا و فوق العاده در سال های 1393 و 1394 طراحی شده است. هتل زیگورات قشم در 25 طبقه و 200 اتاق در حال ساخت می باشد . این هتل بزرگترین و زیبا ترین هتل جزیره قشم خواهد بود. معماری بی نظیر این هتل ان را خاص و منحصر به فرد خواهد نمود. هتل زیگورات به مساحت 16 هزار متر مربع در ساحل جنوبی جزیره قشم در حال ساخت است. یکی از ویژگی های خاص این هتل دسترسی آسان به آب های خلیج فارس با اقامت در این هتل است. به طور قطعی می توان بیان نمود که اتاق های این هتل دارای مناظر بی نظیری است که حتی در اتاق خود می توانید طلوع و غروب زیبا خورشید را بر روی دریای زیبا خلیج فارس تماشا نمایید.

هتل های چهار ستاره جزیره قشم

هتل چهار ستاره کیمیا

 • هتل چهار ستاره کیمیا

هتل کیمیا قشم یکی از هتل های چهار ستاره جزیره قشم است. این هتل دارای 4  طبقه است و در سال 1394 ساخته شده است. این هتل از مجهزترین و با کیفیت ترین هتل های قشم به شمار می آید. با اقامت در این هتل به راحتی می توانید به مرکز شهر و مراکز تجاری سفر کنید. همچنین با جاذبه های گردشگری همچون آکواریوم و پارک ساحلی زیتون فاصله زیادی ندارد. هتل کیمیا قشم دارای چشم اندازی بسیار زیبا است که در محوطه زیبا این هتل می توانید ساعت ها قدم بزنید و از منظره زیبا محوطه لذت ببرید.

 هتل چهار ستاره ارم

 • هتل چهار ستاره ارم

هتل ارم قشم یکی از هتل های چهار ستاره این جزیره به شمار می آید. این هتل در سال 1395 در بلوار آزادگان جزیره قشم افتتاح گردیده است. هتل ارم دارای 5 طبقه و 96 اتاق و سوئیت می باشد. از مزایای این هتل می توان به نزدیک بودن به مرکز شهر و مراکز تجاری و ساحل خلیج نیلگون اشاره نمود. محیط بیرونی این هتل بسیار زیبا و دلنشین است. می توانیر هر اتاقی که می خواهید با هر منظره ای که دوست دارید انتخاب نمایید.

هتل چهار ستاره ساحل طلایی

 • هتل چهار ستاره ساحل طلایی

هتل چهار ستاره ساحل طلایی در سال 1387 در ۱۵ کیلومتری مرکز قشم  افتتاح گردید. این هتل دارای 58 سوئیت و اتاق می باشد. هتل ساحل طلایی در سال های قبل به ساحل سیمین یا پالاژ سیمین معروف بوده است. یکی از مزایای این هتل این است که به طور اختصاصی دارای تفریحات آبی، جت اسکی، قایق پدالی و... است. بنابراین با اقامت در این هتل می توانید در ساحل آن ساعت ها قدم بزنید و بازی های آبی آن لذت ببرید.

هتل چهار ستاره آرتا قشم

 • هتل چهار ستاره آرتا قشم
هتل آرتا قشم یکی دیگر از هتل های چهارستاره این جزیره می باشد. این هتل در سال 1396 افتتاح گردیده است. هتل آرتا دارای چهار طبقه و 48 اتاق است. این هتل با مراکز خرید سیتی سنتر 1 و سیتس سنتر 2 ، مرکز خرید ستاره فاصله چندانی ندارد. با اقامت در این هتل به راحتی می توانید به مراکز خرید رفته و از خرید کردن لذت ببرید.

هتل چهار ستاره آتامان قشم

 • هتل چهار ستاره آتامان قشم

هتل چهار ستاره آتامان در بلوار گلستان جزیره قشم در سال ۱۳۹۶ افتتاح شده است. هتل آتامان دارای 4 طبقه و 58 اتاق با امکانات رفاهی مطلوب ساخته شده است. این هتل نیز همانند هتل آرتا به مراکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 نزدیک می باشد.

هتل های  سه ستاره قشم

هتل سه ستاره سینگو

 • هتل سه ستاره سینگو

هتل سه ستاره سینگو قشم در سال 1393 ساخته شده است. این هتل از یک طبقه و 50 اتاق و سوئیت تشکیل شده است. از مهم ترین ویژگی های هتل سینگو، قرار گرفتن آن در میان مراکز تجاری و خرید درگهان است.

هتل سه ستاره الوند

 • هتل سه ستاره الوند
هتل الوند قشم در سال 1395 در چهار طبقه واقع در بلوار آزادگان افتتاح شده است. این هتل دارای اتاق هایی یا مناظر زیبا می باشد. با اقامت در این هتل می توانید اوقات خوشی را برای خود رقم بزنید.

 • هتل سه ستاره رویال قشم

هتل سه ستاره رویال قشم در سال 1396 در پنج طبقه ساخته شده است و دارای 43 اتاق برای اقامت توریس ها می باشد. هتل رویال قشم در خیابان فلسطین قرار دارد و فاصله زیادی با مراکز خرید همچون ستاره و فردوسی ندارد. همچنین یکی دیگر از مزیت های این هتل دسترسی آسان به دریا می باشد. بنابراین با اقامت دراین هتل می توانید به راحتی در ساحل قدم بزنید و بهترین لحظه ها را برای خود رقم بزنید.

هتل سه ستاره آرکا قشم
 • هتل سه ستاره آرکا قشم

این هتل در سال 1397 در چهار طبقه افتتاح شده است و دارا =ی 21 اتاق است. هتل آرکا با پارک ساحلی زیتون حدود 5 کیلومتر فاصله دارد و تقریبا می توان بیان نمود که به پارک ساحلی زیتون نزدیک است و به راحتی می توانید با اقامت در این هتل هر ساعتی که خواستید به پارک ساحلی زیتون بروید و همچنین به بازار قدیم و بازار ستاره نزدیک است.

سخن پایانی

برای اقامت در هتل های جزیره قشم مطابق با معیار ها و بودجه خود به راحتی می توانید یک هتل را انتخاب نمایید و آن را از وب سایت کوچی نو رزرو نمایید. برای مشاهده قیمت هتل ها می توانید به وب سایت www.kochinow.com مراجعه نمایید و هتل مرود نظر خود را رزرو نمایید.